Akciju sabiedrība "TALSU AUTOTRANSPORTS"
Reģistrācijas numurs 40003009139 · Aktīvs · Akciju sabiedrība
Pamatinformācija
- Statuss
- Aktīvs
- Reģistrēts
- 20.06.1991
- Juridiskā forma
- Akciju sabiedrība
- Juridiskā adrese
- Stendes iela 5, Talsi, Talsu nov., LV-3201, LV-3201
- Nozare (NACE)
- 4931 — Regulārais pasažieru sauszemes transports
- PVN maksātājs
- Jā
- Reģistrēts PVN reģistrā
- 16.09.1996
- Apmaksātais pamatkapitāls
- EUR 216 773.20 (no 30.09.2026)
- Nodokļu parāds
- Nav (pārbaudīts 07.11.2026)
- Aktīvas komercķīlas
- Nav
- Riska pazīmes
- 2
- Darbinieki (VID)
- 231
- UR ieraksts mainīts
- 30.09.2026
- UR dati saņemti
- 30.09.2026
Finanšu rādītāji
| Gads | Apgrozījums | Peļņa / zaudējumi | Pašu kapitāls | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 13 520 670 € | -1 351 574 € | 7 184 030 € | 240 |
| 2024 | 9 598 772 € | 966 764 € | 8 536 240 € | 132 |
| 2023 | 7 322 675 € | 971 450 € | 7 569 476 € | 114 |
| 2022 | 7 344 403 € | 739 903 € | 6 600 235 € | 118 |
| 2021 | 6 726 656 € | 1 185 591 € | 5 860 332 € | 118 |
| 2020 | 6 155 312 € | 82 499 € | 4 674 741 € | 118 |
| 2019 | 6 579 957 € | 236 039 € | 4 592 243 € | 124 |
| 2018 | 6 611 983 € | 290 138 € | 4 356 204 € | 124 |
| 2017 | 5 462 355 € | 170 652 € | 4 066 066 € | 119 |
| 2016 | 4 815 766 € | 42 870 € | 3 645 618 € | 121 |
| 2015 | 4 966 820 € | — | 3 573 766 € | 124 |
| 2014 | 5 214 729 € | — | 3 561 794 € | 124 |
| 2013 | 3 829 143 € | — | 2 480 839 € | 127 |
| 2012 | 4 036 023 € | — | 2 391 046 € | 132 |
| 2011 | 3 724 073 € | — | 2 243 726 € | 133 |
| 2010 | 3 536 115 € | — | 2 170 851 € | 132 |
Īpašnieki (26)
| Dalībnieks | Daļa |
|---|---|
| J•••• E•••• N•••• | 94.85 % |
| J•••• R•••• G•••• | 1.29 % |
| A•••• B•••• | 0.38 % |
| K•••• S•••• | 0.37 % |
| V•••• T•••• | 0.35 % |
| I•••• A•••• | 0.18 % |
| N•••• D•••• | 0.18 % |
| E•••• M•••• | 0.18 % |
| M•••• S•••• | 0.18 % |
| B•••• B•••• | 0.18 % |
| V•••• V•••• | 0.18 % |
| A•••• Z•••• | 0.18 % |
| D•••• Z•••• | 0.18 % |
| N•••• G•••• | 0.14 % |
| J•••• K•••• | 0.14 % |
| J•••• S•••• | 0.14 % |
| I•••• S•••• | 0.14 % |
| O•••• Z•••• | 0.14 % |
| A•••• T•••• | 0.14 % |
| I•••• D•••• | 0.11 % |
| V•••• K•••• | 0.11 % |
| R•••• K•••• | 0.11 % |
| S•••• M•••• | 0.05 % |
| I•••• V•••• | 0.03 % |
| M•••• R•••• | 0.03 % |
| J•••• Š•••• | 0.03 % |
Patiesie labuma guvēji (1)
| Persona | Valstspiederība | Reģistrēts |
|---|---|---|
| J•••• E•••• N•••• | LV | 30.09.2026 |
Notikumi
| Datums | Notikums |
|---|---|
| 30.09.2026 | Pamatkapitāla izmaiņas — Paid-up capital: EUR 218 173.20 → 216 773.20 |
| 30.07.2026 | Dalībnieku izmaiņas |
| 30.07.2026 | Dalībnieku izmaiņas |
| 30.07.2026 | Dalībnieku izmaiņas |
| 30.07.2026 | Dalībnieku izmaiņas |
| 30.07.2026 | Dalībnieku izmaiņas |
| 30.07.2026 | Dalībnieku izmaiņas |
| 30.07.2026 | Dalībnieku izmaiņas |
| 30.07.2026 | Dalībnieku izmaiņas |
| 30.07.2026 | Dalībnieku izmaiņas |
| 30.07.2026 | Dalībnieku izmaiņas |
| 30.07.2026 | Dalībnieku izmaiņas |
| 30.07.2026 | Dalībnieku izmaiņas |
| 30.07.2026 | Dalībnieku izmaiņas |
| 30.07.2026 | Dalībnieku izmaiņas |
| 30.07.2026 | Dalībnieku izmaiņas |
| 30.07.2026 | Dalībnieku izmaiņas |
| 30.07.2026 | Dalībnieku izmaiņas |
| 30.07.2026 | Dalībnieku izmaiņas |
| 30.07.2026 | Dalībnieku izmaiņas |
Publisko iepirkumu līgumi
Akciju sabiedrība "TALSU AUTOTRANSPORTS" kopš 2012. gada ieguva 132 iepirkuma līgumus par vismaz 70 669 418 €.
Datu avots: Iepirkumu uzraudzības biroja (IUB) atvērtie dati, atjaunoti 06.11.2026.
Uzņēmumi tajā pašā adresē (1)
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "AMBER WAY LTD" (41203068100)
Pilns profils ar kredītreitingu, komercķīlu reģistru, maksātnespējas datiem un dokumentiem: https://entio.lv/company/40003009139/talsu-autotransports