Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "RECEPT-HOLDING LIFTS"
Reģistrācijas numurs 40003180117 · Aktīvs · Sabiedrība ar ierobežotu atbildību
Pamatinformācija
- Statuss
- Aktīvs
- Reģistrēts
- 16.02.1994
- Juridiskā forma
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību
- Juridiskā adrese
- Pulka iela 14, Rīga, LV-1007, LV-1007
- Nozare (NACE)
- 4324 — Citu inženiersistēmu montāža
- PVN maksātājs
- Jā
- Reģistrēts PVN reģistrā
- 06.09.1996
- Apmaksātais pamatkapitāls
- EUR 29 536 (no 09.09.2014)
- Nodokļu parāds
- Nav (pārbaudīts 07.11.2026)
- Aktīvas komercķīlas
- 1 (pēdējā 04.09.2026)
- Riska pazīmes
- 3
- Darbinieki (VID)
- 64
- UR ieraksts mainīts
- 24.08.2026
- UR dati saņemti
- 24.08.2026
Finanšu rādītāji
| Gads | Apgrozījums | Peļņa / zaudējumi | Pašu kapitāls | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 2 273 645 € | 61 891 € | 429 084 € | 70 |
| 2024 | 2 461 217 € | 19 984 € | 367 193 € | 72 |
| 2023 | 2 291 975 € | -22 684 € | 347 209 € | 77 |
| 2022 | 2 112 021 € | 20 095 € | 369 892 € | 81 |
| 2021 | 1 396 677 € | 104 248 € | 347 274 € | 69 |
| 2020 | 1 210 889 € | 19 227 € | 269 701 € | 68 |
| 2019 | 1 407 019 € | 38 935 € | 250 474 € | 68 |
| 2018 | 2 627 469 € | 169 325 € | 211 539 € | 72 |
| 2017 | 2 035 286 € | 83 475 € | 184 214 € | 89 |
| 2016 | 2 271 836 € | 132 416 € | 210 582 € | 86 |
| 2015 | 1 612 237 € | — | 162 823 € | 80 |
| 2014 | 1 183 514 € | — | 147 210 € | 78 |
Īpašnieki (8)
| Dalībnieks | Daļa |
|---|---|
| SIA "Pilsētas lifti" | 92.79 % |
| A•••• V•••• | 3.37 % |
| J•••• A•••• | 0.96 % |
| A•••• B•••• | 0.96 % |
| M•••• B•••• | 0.48 % |
| M•••• F•••• | 0.48 % |
| V•••• M•••• | 0.48 % |
| A•••• R•••• | 0.48 % |
Patiesie labuma guvēji (1)
| Persona | Valstspiederība | Reģistrēts |
|---|---|---|
| R•••• B•••• | LT | 18.08.2026 |
Notikumi
| Datums | Notikums |
|---|---|
| 04.09.2026 | Reģistrēta komercķīla |
| 24.08.2026 | Prokūras izmaiņas |
| 24.08.2026 | Komercķīlas izmaiņas |
| 18.08.2026 | Amatpersonu izmaiņas |
| 18.08.2026 | Amatpersonu izmaiņas |
| 16.07.2026 | Dalībnieku izmaiņas |
| 16.07.2026 | Dalībnieku izmaiņas |
| 03.07.2026 | Dalībnieku izmaiņas |
| 03.07.2026 | Dalībnieku izmaiņas |
| 15.06.2026 | Iesniegts gada pārskats — Annual Report 2025 filed |
| 24.02.2026 | Dalībnieku izmaiņas |
| 17.02.2026 | Dalībnieku izmaiņas |
| 17.02.2026 | Dalībnieku izmaiņas |
| 17.02.2026 | Dalībnieku izmaiņas |
| 06.01.2026 | Dalībnieku izmaiņas |
| 06.01.2026 | Dalībnieku izmaiņas |
| 06.01.2026 | Dalībnieku izmaiņas |
| 06.01.2026 | Dalībnieku izmaiņas |
| 06.01.2026 | Dalībnieku izmaiņas |
| 06.01.2026 | Dalībnieku izmaiņas |
Publisko iepirkumu līgumi
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "RECEPT-HOLDING LIFTS" kopš 2013. gada ieguva 145 iepirkuma līgumus par 17 127 632 €.
Datu avots: Iepirkumu uzraudzības biroja (IUB) atvērtie dati, atjaunoti 06.11.2026.
Uzņēmumi tajā pašā adresē (1)
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "ELEMENT HISS AB" (50103024371)
Pilns profils ar kredītreitingu, komercķīlu reģistru, maksātnespējas datiem un dokumentiem: https://entio.lv/company/40003180117/recept-holding-lifts