Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Ermitāžas tehnoloģijas"
Reģistrācijas numurs 40003362363 · Aktīvs · Sabiedrība ar ierobežotu atbildību
Pamatinformācija
- Statuss
- Aktīvs
- Reģistrēts
- 13.10.1997
- Juridiskā forma
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību
- Juridiskā adrese
- Ziedleju iela 6, Mārupe, Mārupes nov., LV-2167, LV-2167
- Nozare (NACE)
- 6290 — Citi informācijas tehnoloģiju un datoru pakalpojumi
- PVN maksātājs
- Jā
- Reģistrēts PVN reģistrā
- 28.10.1997
- Apmaksātais pamatkapitāls
- EUR 157 402 (no 16.06.2017)
- Nodokļu parāds
- Nav (pārbaudīts 23.09.2026)
- Aktīvas komercķīlas
- Nav
- Riska pazīmes
- 1
- Darbinieki (VID)
- 1
- UR ieraksts mainīts
- 14.10.2026
- UR dati saņemti
- 14.10.2026
- Reģistra dati pārbaudīti
- 06.11.2026
Finanšu rādītāji
| Gads | Apgrozījums | Peļņa / zaudējumi | Pašu kapitāls | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 0 € | 222 806 € | 382 037 € | 1 |
| 2024 | 0 € | 37 930 € | 309 231 € | 1 |
| 2023 | 0 € | -21 602 € | 301 301 € | 1 |
| 2022 | 0 € | 1 993 562 € | 2 175 403 € | 1 |
| 2021 | 944 € | 120 424 € | 458 389 € | 1 |
| 2020 | 944 € | 45 549 € | 380 089 € | 1 |
| 2019 | 944 € | 144 835 € | 334 540 € | 1 |
| 2018 | 1 541 € | 31 657 € | 520 005 € | 1 |
| 2017 | 9 048 € | 106 089 € | 510 848 € | 1 |
| 2016 | 13 643 € | -16 488 € | 509 703 € | 1 |
| 2015 | 19 408 € | — | 526 191 € | 1 |
| 2014 | 15 093 € | — | 517 309 € | 1 |
| 2013 | 3 549 € | — | 189 803 € | 1 |
| 2012 | 10 141 € | — | 181 634 € | 1 |
| 2011 | 4 072 € | — | 177 198 € | 2 |
| 2010 | 6 150 € | — | 182 375 € | 2 |
Īpašnieki (3)
| Dalībnieks | Daļa |
|---|---|
| Akciju sabiedrība "Ermitāžas aktīvu pārvalde" | 49 % |
| TUMPISA SAS | 25.5 % |
| Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Migago" | 25.5 % |
Patiesie labuma guvēji (2)
| Persona | Valstspiederība | Reģistrēts |
|---|---|---|
| F•••• A•••• C•••• | FR | 24.04.2025 |
| P•••• M•••• | LV | 24.04.2025 |
Notikumi
| Datums | Notikums |
|---|---|
| 24.02.2026 | Iesniegts gada pārskats — Annual Report 2025 filed |
| 24.04.2025 | Dalībnieku izmaiņas |
| 24.04.2025 | Dalībnieku izmaiņas |
| 24.04.2025 | Dalībnieku izmaiņas |
| 15.04.2025 | Dalībnieku izmaiņas |
| 15.04.2025 | Dalībnieku izmaiņas |
| 15.04.2025 | Dalībnieku izmaiņas |
| 15.04.2025 | Dalībnieku izmaiņas |
| 15.04.2025 | Dalībnieku izmaiņas |
| 15.04.2025 | Dalībnieku izmaiņas |
| 17.02.2025 | Iesniegts gada pārskats — Annual Report 2024 filed |
| 10.05.2024 | Iesniegts gada pārskats — Annual Report 2023 filed |
| 15.02.2023 | Iesniegts gada pārskats — Annual Report 2022 filed |
| 20.12.2022 | Dalībnieku izmaiņas |
| 20.12.2022 | Dalībnieku izmaiņas |
| 28.10.2022 | Dalībnieku izmaiņas |
| 28.10.2022 | Dalībnieku izmaiņas |
| 24.10.2022 | Dalībnieku izmaiņas |
| 24.10.2022 | Dalībnieku izmaiņas |
| 24.10.2022 | Dalībnieku izmaiņas |
Uzņēmumi tajā pašā adresē (44)
- SIA "LINSTOW V4" (40003387992)
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "MarkIT Latvija" (40003508373)
- SIA RENTRUL (40003553057)
- SIA "Baltic Security Management" (40003710172)
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Dzirnavu 36" (40003755647)
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "GPR" (40003775840)
- SIA "CHAROEN" (40003885159)
- SIA "ENERGOSERVISS VP" (40103054800)
- SIA "BALMERK LATVIA" (40103170914)
- SIA "Ecological Industrial Cleaning" (40103207032)
Pilns profils ar kredītreitingu, komercķīlu reģistru, maksātnespējas datiem un dokumentiem: https://entio.lv/company/40003362363/ermitazas-tehnologijas