SIA "ESELO"
Reģistrācijas numurs 40003493909 · Aktīvs · Sabiedrība ar ierobežotu atbildību
Pamatinformācija
- Statuss
- Aktīvs
- Reģistrēts
- 11.05.2000
- Juridiskā forma
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību
- Juridiskā adrese
- Malēju iela 1A, Rīga, LV-1057, LV-1057
- Nozare (NACE)
- 4650 — Informācijas un komunikāciju tehnoloģiju iekārtu vairumtirdzniecība
- PVN maksātājs
- Jā
- Reģistrēts PVN reģistrā
- 29.05.2000
- Apmaksātais pamatkapitāls
- EUR 569 210 (no 16.02.2023)
- Nodokļu parāds
- Nav (pārbaudīts 05.11.2026)
- Aktīvas komercķīlas
- Nav
- Riska pazīmes
- 1
- Darbinieki (VID)
- 64
- UR ieraksts mainīts
- 10.08.2026
- UR dati saņemti
- 10.08.2026
Finanšu rādītāji
| Gads | Apgrozījums | Peļņa / zaudējumi | Pašu kapitāls | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 28 451 055 € | 844 029 € | 7 076 797 € | 61 |
| 2024 | 25 172 207 € | 574 363 € | 6 957 909 € | 61 |
| 2023 | 35 341 252 € | 1 389 597 € | 6 881 395 € | 61 |
| 2022 | 27 038 828 € | 1 863 971 € | 5 871 771 € | 59 |
| 2021 | 19 663 022 € | 1 289 872 € | 4 007 800 € | 56 |
| 2020 | 18 418 759 € | 887 893 € | 6 657 737 € | 55 |
| 2019 | 18 324 621 € | 578 308 € | 5 769 844 € | 58 |
| 2018 | 21 126 417 € | 586 000 € | 5 191 536 € | 61 |
| 2017 | 21 905 127 € | 280 596 € | 4 605 536 € | 60 |
| 2016 | 16 169 132 € | 180 444 € | 4 302 593 € | 58 |
| 2015 | 22 433 862 € | — | 4 141 137 € | 62 |
| 2014 | 23 671 208 € | — | 3 718 784 € | 60 |
| 2013 | 15 054 220 € | — | 2 280 851 € | 53 |
| 2012 | 14 772 924 € | — | 1 880 425 € | 48 |
| 2011 | 12 513 527 € | — | 1 423 766 € | 45 |
| 2010 | 9 846 977 € | — | 1 187 917 € | 44 |
| 2009 | 7 807 909 € | — | 1 077 401 € | 43 |
Īpašnieki (38)
| Dalībnieks | Daļa |
|---|---|
| H•••• L•••• | 39.97 % |
| V•••• B•••• | 34.97 % |
| D•••• Z•••• | 14.99 % |
| A•••• Č•••• | 9.99 % |
| SIA "ESELO" | 0.01 % |
| SIA "ESELO" | 0 % |
| SIA "ESELO" | 0 % |
| SIA "ESELO" | 0 % |
| L•••• Z•••• | 0 % |
| D•••• B•••• | 0 % |
| J•••• U•••• | 0 % |
| M•••• D•••• | 0 % |
| I•••• R•••• | 0 % |
| A•••• K•••• | 0 % |
| J•••• M•••• | 0 % |
| T•••• S•••• | 0 % |
| E•••• L•••• | 0 % |
| K•••• V•••• | 0 % |
| Ā•••• B•••• | 0 % |
| S•••• M•••• | 0 % |
| G•••• C•••• | 0 % |
| E•••• D•••• | 0 % |
| V•••• B•••• | 0 % |
| R•••• P•••• | 0 % |
| O•••• M•••• | 0 % |
| Ģ•••• P•••• | 0 % |
| U•••• T•••• | 0 % |
| K•••• S•••• | 0 % |
| V•••• V•••• | 0 % |
| E•••• Š•••• | 0 % |
| M•••• R•••• | 0 % |
| M•••• S•••• | 0 % |
| M•••• A•••• | 0 % |
| M•••• I•••• | 0 % |
| V•••• Ņ•••• | 0 % |
| R•••• Z•••• | 0 % |
| A•••• I•••• | 0 % |
| U•••• L•••• | 0 % |
Patiesie labuma guvēji (2)
| Persona | Valstspiederība | Reģistrēts |
|---|---|---|
| V•••• B•••• | LV | 10.08.2026 |
| H•••• L•••• | EE | 10.08.2026 |
Notikumi
| Datums | Notikums |
|---|---|
| 04.08.2026 | Dalībnieku izmaiņas |
| 04.08.2026 | Dalībnieku izmaiņas |
| 21.04.2026 | Dalībnieku izmaiņas |
| 21.04.2026 | Dalībnieku izmaiņas |
| 21.04.2026 | Dalībnieku izmaiņas |
| 21.04.2026 | Dalībnieku izmaiņas |
| 21.04.2026 | Dalībnieku izmaiņas |
| 21.04.2026 | Dalībnieku izmaiņas |
| 01.04.2026 | Dalībnieku izmaiņas |
| 01.04.2026 | Dalībnieku izmaiņas |
| 01.04.2026 | Dalībnieku izmaiņas |
| 01.04.2026 | Dalībnieku izmaiņas |
| 01.04.2026 | Dalībnieku izmaiņas |
| 01.04.2026 | Dalībnieku izmaiņas |
| 26.03.2026 | Iesniegts gada pārskats — Annual Report 2025 filed |
| 10.04.2025 | Iesniegts gada pārskats — Annual Report 2024 filed |
| 28.02.2025 | Dalībnieku izmaiņas |
| 28.02.2025 | Dalībnieku izmaiņas |
| 28.02.2025 | Dalībnieku izmaiņas |
| 28.02.2025 | Dalībnieku izmaiņas |
Publisko iepirkumu līgumi
SIA "ESELO" kopš 2013. gada ieguva 73 iepirkuma līgumus par vismaz 52 566 854 €.
SIA "ESELO" kopš 2024. gada piešķīra 1 iepirkuma līgumu par 89 990 €.
Datu avots: Iepirkumu uzraudzības biroja (IUB) atvērtie dati, atjaunoti 05.11.2026.
Pilns profils ar kredītreitingu, komercķīlu reģistru, maksātnespējas datiem un dokumentiem: https://entio.lv/company/40003493909/eselo