SIA Ražošanas komercfirma "M2"

Reģistrācijas numurs 40103132791 · Aktīvs · Sabiedrība ar ierobežotu atbildību

Pamatinformācija

Statuss
Aktīvs
Reģistrēts
26.08.1994
Juridiskā forma
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību
Juridiskā adrese
Daugavgrīvas šoseja 1, Rīga, LV-1007, LV-1007
Nozare (NACE)
4690 — Nespecializēta vairumtirdzniecība
PVN maksātājs
Jā
Reģistrēts PVN reģistrā
25.07.1996
Apmaksātais pamatkapitāls
EUR 768 590 (no 16.12.2022)
Nodokļu parāds
Nav (pārbaudīts 23.09.2026)
Aktīvas komercķīlas
1 (pēdējā 06.01.2023)
Riska pazīmes
4
Darbinieki (VID)
6
UR ieraksts mainīts
04.08.2023
UR dati saņemti
22.06.2026

Finanšu rādītāji

GadsApgrozījumsPeļņa / zaudējumiPašu kapitālsDarbinieki
2025341 881 €-216 418 €-593 093 €6
20241 596 266 €-137 295 €-376 675 €6
20231 774 761 €-72 536 €-239 380 €6
20221 046 610 €-171 730 €-166 844 €7
20211 762 658 €-197 403 €-128 303 €7
20201 154 490 €-178 581 €-313 246 €7
20191 951 053 €-246 418 €-281 220 €6
20183 897 217 €-267 862 €-34 802 €9
20172 953 953 €7 197 €240 255 €9
20163 568 237 €22 586 €255 646 €9
20153 439 640 €—227 109 €9
20144 811 775 €—230 152 €13
20137 538 003 €—184 670 €10
20124 703 201 €—215 584 €9

Īpašnieki (1)

DalībnieksDaļa
I•••• M••••100 %

Patiesie labuma guvēji (1)

PersonaValstspiederībaReģistrēts
I•••• M••••LV11.07.2019

Notikumi

DatumsNotikums
29.05.2026Iesniegts gada pārskats — Annual Report 2025 filed
29.05.2025Iesniegts gada pārskats — Annual Report 2024 filed
19.11.2024Komercķīlas izmaiņas
23.05.2024Iesniegts gada pārskats — Annual Report 2023 filed
08.05.2024Reģistrēta komercķīla
26.05.2023Iesniegts gada pārskats — Annual Report 2022 filed
23.01.2023Komercķīlas izmaiņas
20.01.2023Komercķīlas izmaiņas
06.01.2023Reģistrēta komercķīla
16.12.2022Pamatkapitāla izmaiņas — Paid-up capital: EUR 635 401 → 768 590
01.12.2022Dalībnieku izmaiņas
01.12.2022Dalībnieku izmaiņas
25.07.2022Iesniegts gada pārskats — Annual Report 2021 filed
27.10.2021Pamatkapitāla izmaiņas — Paid-up capital: EUR 253 055 → 635 401
25.10.2021Dalībnieku izmaiņas
25.10.2021Dalībnieku izmaiņas
05.10.2021Komercķīlas izmaiņas
28.07.2021Iesniegts gada pārskats — Annual Report 2020 filed
20.11.2020Iesniegts gada pārskats — Annual Report 2019 filed
10.11.2020Iesniegts gada pārskats — Annual Report 2018 filed

Publisko iepirkumu līgumi

SIA Ražošanas komercfirma "M2" kopš 2013. gada ieguva 34 iepirkuma līgumus par vismaz 24 416 808 €.

Datu avots: Iepirkumu uzraudzības biroja (IUB) atvērtie dati, atjaunoti 05.11.2026.

Uzņēmumi tajā pašā adresē (26)

Pilns profils ar kredītreitingu, komercķīlu reģistru, maksātnespējas datiem un dokumentiem: https://entio.lv/company/40103132791/m2