SIA "Reserv Inc"
Reģistrācijas numurs 40103185040 · Aktīvs · Sabiedrība ar ierobežotu atbildību
Pamatinformācija
- Statuss
- Aktīvs
- Reģistrēts
- 08.08.2008
- Juridiskā forma
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību
- Juridiskā adrese
- Lokomotīves iela 26, Rīga, LV-1057, LV-1057
- Nozare (NACE)
- 2511 — Metāla konstrukciju un to daļu ražošana
- PVN maksātājs
- Jā
- Reģistrēts PVN reģistrā
- 05.09.2008
- Apmaksātais pamatkapitāls
- EUR 208 537 (no 25.06.2020)
- Nodokļu parāds
- Ir (liels) (pārbaudīts 06.11.2026)
- Aktīvas komercķīlas
- 4 (pēdējā 24.08.2026)
- Riska pazīmes
- 2
- Darbinieki (VID)
- 125
- UR ieraksts mainīts
- 08.05.2026
- UR dati saņemti
- 22.06.2026
- Reģistra dati pārbaudīti
- 24.08.2026
Finanšu rādītāji
| Gads | Apgrozījums | Peļņa / zaudējumi | Pašu kapitāls | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 10 876 920 € | 99 272 € | 2 025 008 € | 100 |
| 2024 | 8 828 891 € | 71 668 € | 1 925 736 € | 139 |
| 2023 | 11 131 394 € | 283 494 € | 1 854 068 € | 154 |
| 2022 | 10 580 992 € | 182 783 € | 1 293 847 € | 154 |
| 2021 | 9 314 343 € | 159 761 € | 1 111 064 € | 142 |
| 2020 | 6 660 621 € | 296 796 € | 951 304 € | 101 |
| 2019 | 6 168 518 € | 208 611 € | 479 508 € | 100 |
| 2018 | 6 183 917 € | 253 292 € | 520 897 € | 79 |
| 2017 | 5 503 382 € | 31 915 € | 531 604 € | 57 |
| 2016 | 5 637 248 € | 19 628 € | 903 189 € | 82 |
| 2015 | 6 832 561 € | — | 925 853 € | 101 |
| 2014 | 5 213 697 € | — | 857 684 € | 102 |
| 2013 | 5 344 307 € | — | 355 301 € | 131 |
| 2012 | 3 353 609 € | — | 16 436 € | 131 |
| 2011 | 2 760 883 € | — | 13 114 € | 100 |
| 2010 | 1 185 406 € | — | 11 288 € | 81 |
| 2009 | 0 € | — | 5 780 € | 2 |
Īpašnieki (1)
| Dalībnieks | Daļa |
|---|---|
| A•••• A•••• | 100 % |
Patiesie labuma guvēji (1)
| Persona | Valstspiederība | Reģistrēts |
|---|---|---|
| A•••• A•••• | LV | 11.07.2019 |
Notikumi
| Datums | Notikums |
|---|---|
| 26.10.2026 | Nodokļu parāds — Tax debt appeared (€125 133) |
| 12.10.2026 | Nodokļu parāds — Tax debt cleared |
| 24.09.2026 | Nodokļu parāds — Tax debt appeared (€111 457) |
| 21.09.2026 | Nodokļu parāds — Tax debt cleared |
| 24.08.2026 | Reģistrēta komercķīla |
| 29.07.2026 | Nodokļu parāds — Tax debt appeared (€59 368) |
| 08.07.2026 | Nodokļu parāds — Tax debt cleared |
| 30.06.2026 | Nodokļu parāds — Tax debt appeared (€48 753) |
| 10.06.2026 | Iesniegts gada pārskats — Annual Report 2025 filed |
| 08.05.2026 | Uzsākta likvidācija |
| 06.05.2026 | Uzsākta likvidācija |
| 30.04.2026 | Nodokļu parāds — Tax debt cleared |
| 26.08.2025 | Reģistrēta komercķīla |
| 25.08.2025 | Uzsākta likvidācija |
| 25.08.2025 | Uzsākta likvidācija |
| 30.06.2025 | Nodokļu parāds — Tax debt recorded (€115 743) |
| 22.04.2025 | Iesniegts gada pārskats — Annual Report 2024 filed |
| 27.03.2025 | Uzsākta likvidācija |
| 27.03.2025 | Uzsākta likvidācija |
| 14.10.2024 | Reģistrēta komercķīla |
Publisko iepirkumu līgumi
SIA "Reserv Inc" kopš 2013. gada ieguva 1 iepirkuma līgumu par 306 414 €.
Datu avots: Iepirkumu uzraudzības biroja (IUB) atvērtie dati, atjaunoti 05.11.2026.
Uzņēmumi tajā pašā adresē (31)
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Travel eWay" (40003326095)
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "TABAKAS NAMS LOĢISTIKA" (40003326127)
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "ATID" (40003347010)
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "NOVUS T" (40003515604)
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "JMC" (40003577892)
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "RESERV" (40003649211)
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "MĀLPILS IELA 2A" (40003748683)
- SIA "TANKARD" (40003793371)
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "LIELKANGARI" (40003820627)
- SIA "BRĪVĪBAS 412" (40003822670)
Pilns profils ar kredītreitingu, komercķīlu reģistru, maksātnespējas datiem un dokumentiem: https://entio.lv/company/40103185040/reserv-inc