SIA G.M. Two
Reģistrācijas numurs 40103194005 · Aktīvs · Sabiedrība ar ierobežotu atbildību
Pamatinformācija
- Statuss
- Aktīvs
- Reģistrēts
- 01.10.2008
- Juridiskā forma
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību
- Juridiskā adrese
- Zālītes iela 54, Krustkalni, Ķekavas pag., Ķekavas nov., LV-2111, LV-2111
- Nozare (NACE)
- 6811 — Sava nekustamā īpašuma pirkšana un pārdošana
- PVN maksātājs
- Nē (izslēgts no PVN reģistra)
- Izslēgts no PVN reģistra
- 01.08.2018
- Apmaksātais pamatkapitāls
- EUR 798 912 (no 24.11.2014)
- Nodokļu parāds
- Nav (pārbaudīts 23.09.2026)
- Aktīvas komercķīlas
- Nav
- Riska pazīmes
- 1
- UR ieraksts mainīts
- 04.08.2023
- UR dati saņemti
- 22.06.2026
Finanšu rādītāji
| Gads | Apgrozījums | Peļņa / zaudējumi | Pašu kapitāls | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2024 | 0 € | -1 920 € | 675 712 € | 0 |
| 2023 | 0 € | -68 € | 677 632 € | 0 |
| 2022 | 0 € | -19 078 € | 677 700 € | 0 |
| 2021 | 0 € | -73 € | 696 778 € | 0 |
| 2020 | 0 € | -58 € | 696 851 € | 0 |
| 2019 | 0 € | -95 € | 696 909 € | 0 |
| 2018 | 0 € | -56 € | 697 004 € | 0 |
| 2017 | 0 € | -50 € | 697 060 € | 1 |
| 2016 | 0 € | -9 813 € | 697 110 € | 1 |
| 2015 | 0 € | — | 706 923 € | 1 |
| 2014 | 0 € | — | 707 034 € | 1 |
| 2013 | 0 € | — | 496 997 € | 1 |
| 2012 | 0 € | — | 497 033 € | 1 |
| 2011 | 0 € | — | 497 472 € | 1 |
| 2010 | 0 € | — | 497 522 € | 1 |
Īpašnieki (45)
| Dalībnieks | Daļa |
|---|---|
| G.M. Europe B.V. | 36.84 % |
| U•••• P•••• | 8.55 % |
| J•••• W•••• | 3.62 % |
| A•••• G•••• | 3.29 % |
| O•••• K•••• | 3.29 % |
| S•••• C•••• | 2.63 % |
| J•••• H•••• | 2.63 % |
| Ferrato LTD | 2.63 % |
| T•••• L•••• | 1.97 % |
| S•••• A•••• | 1.97 % |
| F•••• A•••• B•••• | 1.97 % |
| M•••• K•••• | 1.97 % |
| O•••• Z•••• | 1.64 % |
| A•••• F•••• | 1.32 % |
| O•••• P•••• | 1.32 % |
| M•••• F•••• | 1.32 % |
| F•••• S•••• | 1.32 % |
| E•••• S•••• | 1.32 % |
| D•••• O•••• | 1.32 % |
| E•••• S•••• L•••• | 1.32 % |
| A•••• P•••• | 1.32 % |
| G•••• M•••• E•••• T•••• | 1.32 % |
| D•••• C•••• | 1.32 % |
| R•••• S•••• | 1.32 % |
| D•••• G•••• | 0.99 % |
| B•••• G•••• D•••• M•••• | 0.66 % |
| C•••• J•••• | 0.66 % |
| S•••• G•••• | 0.66 % |
| Y•••• S•••• | 0.66 % |
| F•••• Y•••• R•••• | 0.66 % |
| A•••• H•••• | 0.66 % |
| L•••• C•••• S•••• | 0.66 % |
| (•••• H•••• T•••• | 0.66 % |
| C•••• A•••• M•••• | 0.66 % |
| O•••• W•••• | 0.66 % |
| S•••• I•••• | 0.66 % |
| D•••• S•••• C•••• | 0.66 % |
| R•••• Y•••• L•••• | 0.66 % |
| A•••• L•••• | 0.66 % |
| Y•••• G•••• | 0.66 % |
| E•••• K•••• | 0.33 % |
| S•••• H•••• | 0.33 % |
| R•••• K•••• | 0.33 % |
| B•••• Z•••• | 0.33 % |
| N•••• J•••• | 0.33 % |
Patiesie labuma guvēji (1)
| Persona | Valstspiederība | Reģistrēts |
|---|---|---|
| M•••• P•••• | IL | 14.01.2019 |
Notikumi
| Datums | Notikums |
|---|---|
| 30.12.2025 | Nodokļu parāds — Tax debt cleared |
| 18.12.2025 | Iesniegts gada pārskats — Annual Report 2024 filed |
| 18.12.2025 | Iesniegts gada pārskats — Annual Report 2023 filed |
| 31.07.2025 | Nodokļu parāds — Tax debt recorded (€271) |
| 28.02.2023 | Iesniegts gada pārskats — Annual Report 2022 filed |
| 28.02.2023 | Iesniegts gada pārskats — Annual Report 2021 filed |
| 04.09.2021 | Iesniegts gada pārskats — Annual Report 2020 filed |
| 04.09.2021 | Iesniegts gada pārskats — Annual Report 2019 filed |
| 14.11.2020 | Iesniegts gada pārskats — Annual Report 2018 filed |
| 07.11.2020 | Iesniegts gada pārskats — Annual Report 2017 filed |
| 30.10.2020 | Iesniegts gada pārskats — Annual Report 2016 filed |
| 17.09.2020 | Iesniegts gada pārskats — Annual Report 2015 filed |
| 09.09.2020 | Iesniegts gada pārskats — Annual Report 2014 filed |
| 04.09.2020 | Iesniegts gada pārskats — Annual Report 2013 filed |
| 27.08.2020 | Iesniegts gada pārskats — Annual Report 2012 filed |
| 24.08.2020 | Iesniegts gada pārskats — Annual Report 2011 filed |
| 20.08.2020 | Iesniegts gada pārskats — Annual Report 2010 filed |
| 14.01.2019 | Amatpersonu izmaiņas |
| 14.01.2019 | Dalībnieku izmaiņas |
| 01.08.2018 | PVN maksātāja statusa izmaiņas — Removed from the VAT register |
Uzņēmumi tajā pašā adresē (7)
- SIA G.M. RAGANA (40103171835)
- SIA "G.M. Three" (40103194132)
- SIA "Cundurs" (40103497184)
- SIA "Madagaskaras birojs" (40203005430)
- SIA "BBI MADAGASKARA" (40203140865)
- SIA "Izdevniecība 29" (40203354852)
- SIA G.M. One (50103180331)
Pilns profils ar kredītreitingu, komercķīlu reģistru, maksātnespējas datiem un dokumentiem: https://entio.lv/company/40103194005/gm-two