Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "B2Y"
Reģistrācijas numurs 40103243404 · Aktīvs · Sabiedrība ar ierobežotu atbildību
Pamatinformācija
- Statuss
- Aktīvs
- Reģistrēts
- 13.08.2009
- Juridiskā forma
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību
- Juridiskā adrese
- "Vismaņi k-5", Mārupes pag., Mārupes nov., LV-2167, LV-2167
- Nozare (NACE)
- 2042 — Smaržu un ķermeņa kopšanas līdzekļu ražošana
- PVN maksātājs
- Jā
- Reģistrēts PVN reģistrā
- 01.10.2009
- Apmaksātais pamatkapitāls
- EUR 2 412 445 (no 29.12.2025)
- Nodokļu parāds
- Nav (pārbaudīts 06.11.2026)
- Aktīvas komercķīlas
- 1 (pēdējā 28.06.2024)
- Riska pazīmes
- 2
- Darbinieki (VID)
- 30
- UR ieraksts mainīts
- 12.03.2026
- UR dati saņemti
- 06.11.2026
- Reģistra dati pārbaudīti
- 06.11.2026
Finanšu rādītāji
| Gads | Apgrozījums | Peļņa / zaudējumi | Pašu kapitāls | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1 344 464 € | -204 825 € | 579 332 € | 28 |
| 2024 | 704 514 € | -325 890 € | 61 914 € | 19 |
| 2023 | 1 132 460 € | -143 286 € | 387 804 € | 25 |
| 2022 | 1 278 689 € | -89 369 € | 38 392 € | 29 |
| 2021 | 1 479 079 € | 52 412 € | 127 761 € | 27 |
| 2020 | 1 056 735 € | 12 465 € | 75 349 € | 32 |
| 2019 | 1 094 105 € | 52 215 € | 62 884 € | 36 |
| 2018 | 707 157 € | 41 476 € | 10 669 € | 16 |
| 2017 | 517 577 € | 4 346 € | -30 809 € | 18 |
| 2016 | 435 880 € | 1 923 € | 241 027 € | 15 |
| 2015 | 429 769 € | — | 239 104 € | 11 |
| 2014 | 334 027 € | — | 226 361 € | 7 |
| 2013 | 168 703 € | — | 11 065 € | 3 |
| 2012 | 127 232 € | — | 9 578 € | 2 |
| 2011 | 110 603 € | — | 8 562 € | 1 |
| 2010 | 94 939 € | — | 8 473 € | 2 |
Īpašnieki (1)
| Dalībnieks | Daļa |
|---|---|
| Closed-end Private Equity Investment Fund for Professional Investors INVL Baltic Sea Growth Fund | 100 % |
Patiesie labuma guvēji (1)
| Persona | Valstspiederība | Reģistrēts |
|---|---|---|
| D•••• K•••• | LT | 19.12.2025 |
Notikumi
| Datums | Notikums |
|---|---|
| 30.10.2026 | Nodokļu parāds — Tax debt cleared |
| 26.10.2026 | Nodokļu parāds — Tax debt appeared (€6 263) |
| 09.10.2026 | Nodokļu parāds — Tax debt cleared |
| 24.09.2026 | Nodokļu parāds — Tax debt appeared (€16 896) |
| 08.07.2026 | Nodokļu parāds — Tax debt cleared |
| 30.06.2026 | Nodokļu parāds — Tax debt appeared (€13 111) |
| 07.04.2026 | Iesniegts gada pārskats — Annual Report 2025 filed |
| 13.03.2026 | Komercķīlas izmaiņas |
| 29.12.2025 | Pamatkapitāla izmaiņas — Paid-up capital: EUR 1 687 348 → 2 412 445 |
| 19.12.2025 | Dalībnieku izmaiņas |
| 19.12.2025 | Dalībnieku izmaiņas |
| 19.12.2025 | Reorganizācija — Acquisition from SIA "B2Y Holding" |
| 19.12.2025 | Pamatkapitāla izmaiņas — Paid-up capital: EUR 539 348 → 1 687 348 |
| 02.12.2025 | Dalībnieku izmaiņas |
| 02.12.2025 | Dalībnieku izmaiņas |
| 27.05.2025 | Iesniegts gada pārskats — Annual Report 2024 filed |
| 19.03.2025 | Amatpersonu izmaiņas |
| 19.03.2025 | Amatpersonu izmaiņas |
| 28.06.2024 | Reģistrēta komercķīla |
| 26.06.2024 | Amatpersonu izmaiņas |
Uzņēmumi tajā pašā adresē (21)
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "LATMED-PRO" (40002051533)
- SIA "Moduls Engineering" (40003239050)
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "ATTA-1" (40003369889)
- SIA "INTEKA" (40003431576)
- SIA "REWICO Baltikum" (40003632770)
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "FILTRI" (40003675267)
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Brama" (40003839639)
- "Bērzes Strazdi" (40008237910)
- SIA "Installs" (40103279562)
- SIA "Component" (40203019464)
Pilns profils ar kredītreitingu, komercķīlu reģistru, maksātnespējas datiem un dokumentiem: https://entio.lv/company/40103243404/b2y