SCA Latvijas meži SIA

Reģistrācijas numurs 40103282492 · Aktīvs · Sabiedrība ar ierobežotu atbildību

Pamatinformācija

Statuss
Aktīvs
Reģistrēts
26.03.2010
Juridiskā forma
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību
Juridiskā adrese
Kārļa iela 3, Valmiera, Valmieras nov., LV-4201, LV-4201
Nozare (NACE)
0210 — Mežkopība un citas mežsaimniecības darbības
PVN maksātājs
Jā
Reģistrēts PVN reģistrā
14.08.2010
Apmaksātais pamatkapitāls
EUR 25 946 961 (no 20.03.2024)
Nodokļu parāds
Nav (pārbaudīts 23.09.2026)
Aktīvas komercķīlas
Nav
Riska pazīmes
2
UR ieraksts mainīts
23.10.2026
UR dati saņemti
23.10.2026

Finanšu rādītāji

GadsApgrozījumsPeļņa / zaudējumiPašu kapitālsDarbinieki
20255 714 237 €9 482 226 €81 358 080 €0
20246 826 419 €-16 952 708 €71 875 853 €0
20237 096 773 €925 024 €84 828 562 €1
20224 165 557 €31 280 693 €83 903 539 €1
2021492 223 €512 663 €15 670 030 €1
202099 873 €1 967 483 €15 157 367 €1
2019188 741 €-157 807 €8 139 954 €2
2018625 832 €141 065 €1 739 206 €2
2017203 928 €-162 975 €1 598 141 €2
201698 000 €-199 556 €1 806 883 €2
2015162 840 €—1 976 679 €3
2014303 715 €—114 340 €3
2013182 800 €—79 980 €3
201244 373 €—-97 542 €2
201119 000 €—-42 093 €2
201030 333 €—-1 657 €1

Īpašnieki (1)

DalībnieksDaļa
SCA Mežs Latvija SIA100 %

Patiesie labuma guvēji (1)

PersonaValstspiederībaReģistrēts
L•••• A•••• H••••SE01.11.2024

Notikumi

DatumsNotikums
30.04.2026Iesniegts gada pārskats — Annual Report 2025 filed
31.03.2025Iesniegts gada pārskats — Annual Report 2024 filed
01.11.2024Dalībnieku izmaiņas
08.04.2024Iesniegts gada pārskats — Annual Report 2023 filed
20.03.2024Pamatkapitāla izmaiņas — Paid-up capital: EUR 25 946 960 → 25 946 961
15.03.2024Dalībnieku izmaiņas
15.03.2024Dalībnieku izmaiņas
13.10.2023Amatpersonu izmaiņas
13.10.2023Amatpersonu izmaiņas
01.06.2023Iesniegts gada pārskats — Annual Report 2022 filed
23.05.2022Iesniegts gada pārskats — Annual Report 2021 filed
11.01.2022Reorganizācija — Acquisition from SCA Madonas meži SIA
11.01.2022Reorganizācija — Acquisition from SCA Baltijas meži SIA
11.01.2022Reorganizācija — Acquisition from SCA Maltas mežs SIA
11.01.2022Reorganizācija — Acquisition from SCA Vidzemes meži SIA
11.01.2022Pamatkapitāla izmaiņas — Paid-up capital: EUR 8 774 831 → 25 946 960
31.12.2021Dalībnieku izmaiņas
31.12.2021Dalībnieku izmaiņas
20.05.2021Iesniegts gada pārskats — Annual Report 2020 filed
16.11.2020Iesniegts gada pārskats — Annual Report 2019 filed

Uzņēmumi tajā pašā adresē (12)

Pilns profils ar kredītreitingu, komercķīlu reģistru, maksātnespējas datiem un dokumentiem: https://entio.lv/company/40103282492/sca-latvijas-mezi