Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Osta "Lejasvoleri""
Reģistrācijas numurs 40103314798 · Aktīvs · Sabiedrība ar ierobežotu atbildību
Pamatinformācija
- Statuss
- Aktīvs
- Reģistrēts
- 18.08.2010
- Juridiskā forma
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību
- Juridiskā adrese
- Daugavgrīvas šoseja 1, Rīga, LV-1007, LV-1007
- Nozare (NACE)
- 5224 — Kravu apstrāde
- PVN maksātājs
- Jā
- Reģistrēts PVN reģistrā
- 03.09.2010
- Apmaksātais pamatkapitāls
- EUR 1 850 935 (no 03.01.2024)
- Nodokļu parāds
- Nav (pārbaudīts 07.11.2026)
- Aktīvas komercķīlas
- 2 (pēdējā 03.07.2026)
- Riska pazīmes
- 4
- Darbinieki (VID)
- 22
- UR ieraksts mainīts
- 06.12.2024
- UR dati saņemti
- 22.06.2026
Finanšu rādītāji
| Gads | Apgrozījums | Peļņa / zaudējumi | Pašu kapitāls | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 2 246 759 € | -247 393 € | 98 722 € | 24 |
| 2024 | 2 529 767 € | 151 225 € | 346 115 € | 24 |
| 2023 | 2 342 560 € | -266 053 € | 194 890 € | 24 |
| 2022 | 2 322 233 € | -14 677 € | -839 057 € | 22 |
| 2021 | 1 686 727 € | -255 311 € | 75 620 € | 20 |
| 2020 | 1 796 720 € | -90 939 € | 330 931 € | 24 |
| 2019 | 1 533 385 € | -242 289 € | 421 870 € | 27 |
| 2018 | 645 968 € | -281 444 € | 664 159 € | 19 |
| 2017 | 516 225 € | -412 464 € | 45 603 € | 19 |
| 2016 | 810 677 € | -13 457 € | 458 067 € | 16 |
| 2015 | 550 602 € | — | 471 523 € | 14 |
| 2014 | 536 327 € | — | 560 991 € | 14 |
| 2013 | 398 212 € | — | 479 691 € | 12 |
| 2012 | 207 870 € | — | 388 030 € | 9 |
| 2011 | 292 568 € | — | 367 490 € | 9 |
Īpašnieki (1)
| Dalībnieks | Daļa |
|---|---|
| Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Voleri Investments" | 100 % |
Patiesie labuma guvēji (2)
| Persona | Valstspiederība | Reģistrēts |
|---|---|---|
| I•••• B•••• | LV | 03.07.2020 |
| I•••• M•••• | LV | 03.07.2020 |
Notikumi
| Datums | Notikums |
|---|---|
| 03.07.2026 | Reģistrēta komercķīla |
| 03.07.2026 | Komercķīlas izmaiņas |
| 10.02.2026 | Iesniegts gada pārskats — Annual Report 2025 filed |
| 06.05.2025 | Iesniegts gada pārskats — Annual Report 2024 filed |
| 06.12.2024 | Dalībnieku izmaiņas |
| 11.06.2024 | Reģistrēta komercķīla |
| 31.05.2024 | Iesniegts gada pārskats — Annual Report 2023 filed |
| 03.01.2024 | Pamatkapitāla izmaiņas — Paid-up capital: EUR 550 935 → 1 850 935 |
| 30.11.2023 | Dalībnieku izmaiņas |
| 30.11.2023 | Dalībnieku izmaiņas |
| 31.05.2023 | Iesniegts gada pārskats — Annual Report 2022 filed |
| 20.01.2023 | Komercķīlas izmaiņas |
| 31.08.2022 | Pamatkapitāla izmaiņas — Registered capital: EUR 1 450 935 → 550 935 |
| 23.08.2022 | Dalībnieku izmaiņas |
| 23.08.2022 | Dalībnieku izmaiņas |
| 23.08.2022 | Dalībnieku izmaiņas |
| 10.08.2022 | Reģistrēta komercķīla |
| 31.07.2022 | Iesniegts gada pārskats — Annual Report 2021 filed |
| 26.05.2022 | Dalībnieku izmaiņas |
| 26.05.2022 | Dalībnieku izmaiņas |
Uzņēmumi tajā pašā adresē (26)
- SIA "Hidrobūvserviss" (40003431082)
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Lielupes Kuģniecība" (40003986668)
- FONDS "EKONOMIKA UN DROŠĪBA" (40008148576)
- KLASISKO UN SPORTA AUTO ĪPAŠNIEKU BIEDRĪBA (40008157297)
- SIA Ražošanas komercfirma "M2" (40103132791)
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Ostas projekti" (40103306339)
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Gantz 7" (40103306837)
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "LK Hub" (40103359586)
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "GPT pluss" (40103442472)
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Gantz 21" (40103495268)
Pilns profils ar kredītreitingu, komercķīlu reģistru, maksātnespējas datiem un dokumentiem: https://entio.lv/company/40103314798/osta-lejasvoleri