SIA "Multi Capital Holdings"
Reģistrācijas numurs 40103565584 · Aktīvs · Sabiedrība ar ierobežotu atbildību
Pamatinformācija
- Statuss
- Aktīvs
- Reģistrēts
- 13.07.2012
- Juridiskā forma
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību
- Juridiskā adrese
- Dzirnavu iela 68 k-2, Rīga, LV-1050, LV-1050
- Nozare (NACE)
- 6421 — Pārvaldītājsabiedrību darbība
- PVN maksātājs
- Nē
- Apmaksātais pamatkapitāls
- EUR 5 121 000 (no 30.10.2025)
- Nodokļu parāds
- Nav (pārbaudīts 23.09.2026)
- Aktīvas komercķīlas
- Nav
- Riska pazīmes
- 2
- Darbinieki (VID)
- 2
- UR ieraksts mainīts
- 30.10.2025
- UR dati saņemti
- 22.06.2026
- Reģistra dati pārbaudīti
- 21.09.2026
Finanšu rādītāji
| Gads | Apgrozījums | Peļņa / zaudējumi | Pašu kapitāls | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 0 € | -348 481 € | 46 825 087 € | 0 |
| 2024 | 0 € | 1 920 990 € | 51 603 568 € | 0 |
| 2023 | 0 € | -1 505 337 € | 75 306 459 € | 0 |
| 2022 | 0 € | 1 496 839 € | 76 811 796 € | 0 |
| 2021 | 0 € | 10 509 259 € | 75 314 581 € | 0 |
| 2020 | 0 € | -778 336 € | 64 809 398 € | 0 |
| 2019 | 0 € | 3 065 306 € | 65 587 734 € | 0 |
| 2018 | 0 € | -15 194 € | 79 772 427 € | 0 |
| 2017 | 0 € | 11 633 € | 86 587 621 € | 0 |
| 2016 | 0 € | -17 850 € | 96 936 137 € | 0 |
| 2013 | 0 € | — | 1 577 € | 0 |
Īpašnieki (2)
| Dalībnieks | Daļa |
|---|---|
| Regma Holding SIA | 50 % |
| SIA "INPO 21" | 50 % |
Notikumi
| Datums | Notikums |
|---|---|
| 02.09.2026 | Iesniegts gada pārskats — Annual Report 2025 filed |
| 31.07.2026 | Iesniegts gada pārskats — Annual Report 2025 filed |
| 30.10.2025 | Pamatkapitāla izmaiņas — Paid-up capital: EUR 5 071 000 → 5 121 000 |
| 22.10.2025 | Dalībnieku izmaiņas |
| 22.10.2025 | Dalībnieku izmaiņas |
| 22.10.2025 | Dalībnieku izmaiņas |
| 22.10.2025 | Dalībnieku izmaiņas |
| 24.09.2025 | Pamatkapitāla izmaiņas — Paid-up capital: EUR 10 071 000 → 5 071 000 |
| 22.09.2025 | Dalībnieku izmaiņas |
| 22.09.2025 | Dalībnieku izmaiņas |
| 22.09.2025 | Dalībnieku izmaiņas |
| 22.09.2025 | Dalībnieku izmaiņas |
| 01.08.2025 | Iesniegts gada pārskats — Annual Report 2024 filed |
| 01.08.2025 | Iesniegts gada pārskats — Annual Report 2024 filed |
| 16.12.2024 | Dalībnieku izmaiņas |
| 16.12.2024 | Dalībnieku izmaiņas |
| 16.12.2024 | Dalībnieku izmaiņas |
| 16.12.2024 | Dalībnieku izmaiņas |
| 16.08.2024 | Iesniegts gada pārskats — Annual Report 2023 filed |
| 16.08.2024 | Iesniegts gada pārskats — Annual Report 2023 filed |
Uzņēmumi tajā pašā adresē (70)
- SIA "INPO 2" (40003147733)
- SIA "Uzņēmumu vadība un konsultācijas" (40003356846)
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "BEVERĪNAS ĪPAŠUMI" (40003447717)
- SIA "Dzirnavu nams 68" (40003547332)
- SIA "Jūras priedes" (40003547510)
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Bellaria" (40003550313)
- SIA "Privāto aktīvu pārvalde" (40003552672)
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Solid Foundation" (40003699157)
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Jahtu serviss "ANDREJOSTA"" (40003797778)
- SIA "INPO 4" (40003798326)
Pilns profils ar kredītreitingu, komercķīlu reģistru, maksātnespējas datiem un dokumentiem: https://entio.lv/company/40103565584/multi-capital-holdings