SIA "Balva-SV"

Reģistrācijas numurs 40103697256 · Aktīvs · Sabiedrība ar ierobežotu atbildību

Pamatinformācija

Statuss
Aktīvs
Reģistrēts
05.08.2013
Juridiskā forma
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību
Juridiskā adrese
Jūras iela 16, Jūrmala, LV-2015, LV-2015
Nozare (NACE)
6421 — Pārvaldītājsabiedrību darbība
PVN maksātājs
Jā
Reģistrēts PVN reģistrā
31.03.2021
Apmaksātais pamatkapitāls
EUR 683 473 (no 14.11.2018)
Nodokļu parāds
Ir (vidējs) (pārbaudīts 23.09.2026)
Aktīvas komercķīlas
Nav
Riska pazīmes
3
Darbinieki (VID)
1
UR ieraksts mainīts
02.10.2026
UR dati saņemti
02.10.2026

Finanšu rādītāji

GadsApgrozījumsPeļņa / zaudējumiPašu kapitālsDarbinieki
20240 €-92 032 €1 323 558 €2
202318 850 €-74 479 €1 415 589 €2
202240 200 €-25 939 €1 490 068 €2
202130 136 €-148 536 €1 516 007 €1
202023 000 €-26 625 €1 664 542 €1
20191 408 578 €1 311 930 €1 691 167 €1
20184 500 €-77 460 €379 238 €1
20170 €-54 136 €-223 929 €1
20160 €-73 907 €-169 793 €1
20150 €—-95 886 €1

Īpašnieki (1)

DalībnieksDaļa
V•••• S••••100 %

Patiesie labuma guvēji (1)

PersonaValstspiederībaReģistrēts
V•••• S••••LV07.11.2018

Notikumi

DatumsNotikums
02.10.2026Uzsākta likvidācija
13.07.2026Uzsākta likvidācija
05.08.2025Iesniegts gada pārskats — Annual Report 2024 filed
31.07.2025Nodokļu parāds — Tax debt recorded (€454)
31.05.2024Iesniegts gada pārskats — Annual Report 2023 filed
05.06.2023Iesniegts gada pārskats — Annual Report 2022 filed
04.08.2022Iesniegts gada pārskats — Annual Report 2021 filed
08.06.2021Iesniegts gada pārskats — Annual Report 2020 filed
31.03.2021PVN maksātāja statusa izmaiņas — Registered as VAT payer
19.11.2020Iesniegts gada pārskats — Annual Report 2019 filed
12.11.2020Iesniegts gada pārskats — Annual Report 2018 filed
03.11.2020Iesniegts gada pārskats — Annual Report 2017 filed
26.10.2020Iesniegts gada pārskats — Annual Report 2016 filed
26.10.2020Iesniegts gada pārskats — Annual Report 2015 filed
14.11.2018Pamatkapitāla izmaiņas — Paid-up capital: EUR 2 845 → 683 473
09.11.2018Dalībnieku izmaiņas
09.11.2018Dalībnieku izmaiņas
07.11.2018Dalībnieku izmaiņas
07.11.2018Pamatkapitāla izmaiņas — Paid-up capital: EUR 2 846 → 2 845
29.10.2018Dalībnieku izmaiņas

Uzņēmumi tajā pašā adresē (2)

Pilns profils ar kredītreitingu, komercķīlu reģistru, maksātnespējas datiem un dokumentiem: https://entio.lv/company/40103697256/balva-sv