SIA "MC Renaissance"
Reģistrācijas numurs 40103895609 · Aktīvs · Sabiedrība ar ierobežotu atbildību
Pamatinformācija
- Statuss
- Aktīvs
- Reģistrēts
- 05.05.2015
- Juridiskā forma
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību
- Juridiskā adrese
- Turaidas iela 19, Jūrmala, LV-2015, LV-2015
- Nozare (NACE)
- 5510 — Izmitināšana viesnīcās un līdzīgās apmešanās vietās
- Institucionālais sektors
- S110000 — Nefinanšu sabiedrības (avots: Centrālā statistikas pārvalde (CSP), pārbaudīts 07.11.2026)
- PVN maksātājs
- Jā
- Reģistrēts PVN reģistrā
- 10.06.2015
- Apmaksātais pamatkapitāls
- EUR 4 631 500 (no 02.10.2026)
- Nodokļu parāds
- Nav (pārbaudīts 07.11.2026)
- Aktīvas komercķīlas
- 2 (pēdējā 14.04.2026)
- Riska pazīmes
- 3
- Darbinieki (VID)
- 16
- UR ieraksts mainīts
- 02.10.2026
- UR dati saņemti
- 02.10.2026
Finanšu rādītāji
| Gads | Apgrozījums | Peļņa / zaudējumi | Pašu kapitāls | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 803 200 € | -318 653 € | 1 265 849 € | 16 |
| 2024 | 805 847 € | -282 856 € | 1 554 002 € | 16 |
| 2023 | 377 809 € | -508 117 € | 1 750 774 € | 14 |
| 2022 | 1 920 € | -76 486 € | 2 101 881 € | 3 |
| 2021 | 4 726 € | -12 175 € | 1 678 367 € | 1 |
| 2020 | 5 520 € | -6 115 € | 1 690 542 € | 0 |
| 2019 | 5 520 € | -2 527 € | 1 696 657 € | 0 |
| 2018 | 4 000 € | -4 149 € | 1 699 184 € | 0 |
| 2017 | 0 € | -3 049 € | 1 703 333 € | 0 |
| 2016 | 0 € | -346 € | 2 382 € | 0 |
| 2015 | 0 € | — | 2 728 € | 0 |
Īpašnieki (2)
| Dalībnieks | Daļa |
|---|---|
| SIA "MC ESTATE" | 61.98 % |
| SIA "MC TURAIDA PROPERTY" | 38.02 % |
Patiesie labuma guvēji (2)
| Persona | Valstspiederība | Reģistrēts |
|---|---|---|
| M•••• K•••• | LV | 02.10.2026 |
| J•••• K•••• | LV | 17.08.2026 |
Notikumi
| Datums | Notikums |
|---|---|
| 02.10.2026 | Pamatkapitāla izmaiņas — Paid-up capital: EUR 4 541 500 → 4 631 500 |
| 24.09.2026 | Dalībnieku izmaiņas |
| 24.09.2026 | Dalībnieku izmaiņas |
| 24.09.2026 | Dalībnieku izmaiņas |
| 24.09.2026 | Dalībnieku izmaiņas |
| 17.08.2026 | Dalībnieku izmaiņas |
| 17.08.2026 | Pamatkapitāla izmaiņas — Paid-up capital: EUR 2 780 393 → 4 541 500 |
| 14.08.2026 | Dalībnieku izmaiņas |
| 14.08.2026 | Dalībnieku izmaiņas |
| 14.08.2026 | Dalībnieku izmaiņas |
| 10.07.2026 | Pamatkapitāla izmaiņas — Paid-up capital: EUR 2 363 810 → 2 780 393 |
| 02.07.2026 | Dalībnieku izmaiņas |
| 02.07.2026 | Dalībnieku izmaiņas |
| 27.05.2026 | Iesniegts gada pārskats — Annual Report 2025 filed |
| 14.04.2026 | Reģistrēta komercķīla |
| 08.09.2025 | Amatpersonu izmaiņas |
| 08.09.2025 | Amatpersonu izmaiņas |
| 08.09.2025 | Prokūras izmaiņas |
| 14.08.2025 | Reģistrēta komercķīla |
| 12.08.2025 | Reorganizācija — Separation to SIA "JK Pilsoņu 10" |
Uzņēmumi tajā pašā adresē (24)
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Jūlijmuiža" (40003962053)
- Biedrība "Ciemats Senču Sils" (40008364303)
- SIA "MC TURAIDA PROPERTY" (40103548902)
- SIA "KIAR" (40103727230)
- SIA "Senču Sils Apsaimniekošana" (40103767318)
- SIA "JK Sigulda" (40103767337)
- SIA "Jomas 88" (40103803801)
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "MC Riga" (40103892091)
- SIA "Joma 9" (40203097401)
- SIA "JK Turaida Property" (40203114218)
Pilns profils ar kredītreitingu, komercķīlu reģistru, maksātnespējas datiem un dokumentiem: https://entio.lv/company/40103895609/mc-renaissance