Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Balvu un Gulbenes slimnīcu apvienība"
Reģistrācijas numurs 44103058086 · Aktīvs · Sabiedrība ar ierobežotu atbildību
Pamatinformācija
- Statuss
- Aktīvs
- Reģistrēts
- 26.01.2010
- Juridiskā forma
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību
- Juridiskā adrese
- Vidzemes iela 2, Balvi, Balvu nov., LV-4501, LV-4501
- Nozare (NACE)
- 8610 — Slimnīcu darbība
- PVN maksātājs
- Jā
- Reģistrēts PVN reģistrā
- 04.02.2010
- Apmaksātais pamatkapitāls
- EUR 3 701 531 (no 22.10.2015)
- Nodokļu parāds
- Nav (pārbaudīts 07.11.2026)
- Aktīvas komercķīlas
- Nav
- Riska pazīmes
- 2
- Darbinieki (VID)
- 316
- UR ieraksts mainīts
- 12.08.2026
- UR dati saņemti
- 12.08.2026
Finanšu rādītāji
| Gads | Apgrozījums | Peļņa / zaudējumi | Pašu kapitāls | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 8 991 589 € | 211 085 € | 6 263 793 € | 315 |
| 2024 | 9 195 859 € | 680 062 € | 6 282 915 € | 321 |
| 2023 | 8 131 947 € | 141 986 € | 6 276 929 € | 307 |
| 2022 | 8 688 616 € | 470 737 € | 6 170 310 € | 297 |
| 2021 | 9 353 322 € | 852 159 € | 6 415 349 € | 302 |
| 2020 | 6 280 016 € | 358 585 € | 5 219 672 € | 302 |
| 2019 | 5 757 042 € | 321 824 € | 4 880 426 € | 302 |
| 2018 | 4 966 173 € | 286 607 € | 5 053 064 € | 291 |
| 2017 | 4 184 186 € | 188 517 € | 4 785 795 € | 291 |
| 2016 | 3 567 703 € | 43 800 € | 4 978 187 € | 278 |
| 2015 | 3 409 870 € | — | 4 889 572 € | 270 |
| 2014 | 3 467 860 € | — | 4 742 604 € | 273 |
Īpašnieki (3)
| Dalībnieks | Daļa |
|---|---|
| Medicīnas sabiedrību vadība, SIA | 57.66 % |
| Balvu novada pašvaldība | 29.21 % |
| Gulbenes novada pašvaldība | 13.13 % |
Patiesie labuma guvēji (1)
| Persona | Valstspiederība | Reģistrēts |
|---|---|---|
| M•••• Z•••• | LV | 27.05.2020 |
Notikumi
| Datums | Notikums |
|---|---|
| 31.07.2026 | Iesniegts gada pārskats — Annual Report 2025 filed |
| 31.07.2026 | Iesniegts gada pārskats — Annual Report 2025 filed |
| 17.07.2025 | Iesniegts gada pārskats — Annual Report 2024 filed |
| 17.07.2025 | Iesniegts gada pārskats — Annual Report 2024 filed |
| 03.07.2025 | Amatpersonu izmaiņas |
| 17.07.2024 | Iesniegts gada pārskats — Annual Report 2023 filed |
| 17.07.2024 | Iesniegts gada pārskats — Annual Report 2023 filed |
| 12.07.2023 | Iesniegts gada pārskats — Annual Report 2022 filed |
| 12.07.2023 | Iesniegts gada pārskats — Annual Report 2022 filed |
| 08.09.2022 | Iesniegts gada pārskats — Annual Report 2021 filed |
| 08.09.2022 | Iesniegts gada pārskats — Annual Report 2021 filed |
| 22.06.2022 | Prokūras izmaiņas |
| 17.03.2022 | Amatpersonu izmaiņas |
| 04.02.2022 | Amatpersonu izmaiņas |
| 01.11.2021 | Iesniegts gada pārskats — Annual Report 2020 filed |
| 08.10.2021 | Amatpersonu izmaiņas |
| 06.08.2021 | Dalībnieku izmaiņas |
| 06.08.2021 | Dalībnieku izmaiņas |
| 06.08.2021 | Dalībnieku izmaiņas |
| 06.08.2021 | Dalībnieku izmaiņas |
Publisko iepirkumu līgumi
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Balvu un Gulbenes slimnīcu apvienība" kopš 2021. gada ieguva 5 iepirkuma līgumus par 82 764 €.
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Balvu un Gulbenes slimnīcu apvienība" kopš 2018. gada piešķīra 76 iepirkuma līgumus par 2 211 145 €.
Datu avots: Iepirkumu uzraudzības biroja (IUB) atvērtie dati, atjaunoti 06.11.2026.
Uzņēmumi tajā pašā adresē (3)
- SIA Balvu un Gulbenes slimnīcu attīstības fonds (40203200242)
- "LVSADA Balvu slimnīcas arodorganizācija" (50008271221)
- SIA Balvu un Gulbenes slimnīcu fonds (58503028511)
Pilns profils ar kredītreitingu, komercķīlu reģistru, maksātnespējas datiem un dokumentiem: https://entio.lv/company/44103058086/balvu-un-gulbenes-slimnicu-apvieniba