Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "PENKULE"
Reģistrācijas numurs 45103000911 · Aktīvs · Sabiedrība ar ierobežotu atbildību
Pamatinformācija
- Statuss
- Aktīvs
- Reģistrēts
- 02.04.1992
- Juridiskā forma
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību
- Juridiskā adrese
- "Kantoris", Penkules pag., Dobeles nov., LV-3725, LV-3725
- Nozare (NACE)
- 0150 — Jauktā lauksaimniecība (augkopība un lopkopība)
- Institucionālais sektors
- S110000 — Nefinanšu sabiedrības (avots: Centrālā statistikas pārvalde (CSP), pārbaudīts 07.11.2026)
- PVN maksātājs
- Jā
- Reģistrēts PVN reģistrā
- 01.07.1996
- Apmaksātais pamatkapitāls
- EUR 150 339 (no 29.04.2015)
- Nodokļu parāds
- Nav (pārbaudīts 07.11.2026)
- Aktīvas komercķīlas
- Nav
- Riska pazīmes
- 2
- Darbinieki (VID)
- 21
- UR ieraksts mainīts
- 29.05.2026
- UR dati saņemti
- 22.06.2026
Finanšu rādītāji
| Gads | Apgrozījums | Peļņa / zaudējumi | Pašu kapitāls | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 2 748 206 € | 113 490 € | 4 767 305 € | 40 |
| 2024 | 2 838 304 € | -352 383 € | 4 653 833 € | 43 |
| 2023 | 2 582 167 € | -161 074 € | 5 006 473 € | 44 |
| 2022 | 2 818 210 € | 364 189 € | 5 196 216 € | 44 |
| 2021 | 2 381 343 € | 394 420 € | 4 853 523 € | 47 |
| 2020 | 2 207 296 € | 347 145 € | 4 480 671 € | 47 |
| 2019 | 2 099 970 € | 150 385 € | 4 148 958 € | 53 |
| 2018 | 1 727 295 € | -168 646 € | 3 999 402 € | 56 |
| 2017 | 2 001 576 € | 220 370 € | 4 191 941 € | 60 |
| 2016 | 1 711 163 € | 36 343 € | 3 982 192 € | 60 |
| 2015 | 1 489 704 € | — | 3 960 698 € | 62 |
| 2014 | 1 676 414 € | — | 3 948 993 € | 64 |
| 2013 | 1 339 734 € | — | 2 749 114 € | 63 |
| 2012 | 1 345 352 € | — | 2 676 240 € | 64 |
| 2011 | 1 041 392 € | — | 2 335 265 € | 65 |
| 2010 | 1 036 217 € | — | 2 151 398 € | 61 |
| 2009 | 904 204 € | — | 1 906 578 € | 65 |
Īpašnieki (204)
| Dalībnieks | Daļa |
|---|---|
| Z•••• B•••• | 19.35 % |
| E•••• A•••• | 9.54 % |
| A•••• G•••• | 9 % |
| D•••• T•••• | 3.2 % |
| D•••• M•••• | 1.51 % |
| I•••• J•••• | 1.37 % |
| U•••• R•••• | 1.34 % |
| V•••• T•••• | 1.24 % |
| L•••• K•••• | 1.15 % |
| I•••• H•••• | 1.13 % |
| D•••• M•••• | 1.13 % |
| V•••• R•••• | 1.1 % |
| M•••• L•••• | 1.02 % |
| V•••• V•••• | 1.02 % |
| J•••• E•••• | 1.01 % |
| V•••• R•••• | 0.91 % |
| E•••• B•••• | 0.84 % |
| J•••• D•••• | 0.84 % |
| A•••• R•••• | 0.84 % |
| V•••• G•••• | 0.81 % |
| S•••• G•••• | 0.78 % |
| M•••• E•••• | 0.75 % |
| V•••• A•••• | 0.71 % |
| I•••• S•••• | 0.7 % |
| M•••• S•••• | 0.7 % |
| J•••• V•••• | 0.7 % |
| B•••• M•••• | 0.67 % |
| T•••• B•••• | 0.66 % |
| A•••• M•••• | 0.61 % |
| I•••• G•••• | 0.59 % |
| A•••• L•••• | 0.57 % |
| L•••• B•••• | 0.56 % |
| A•••• G•••• | 0.56 % |
| T•••• I•••• | 0.56 % |
| A•••• K•••• | 0.56 % |
| H•••• P•••• | 0.56 % |
| A•••• F•••• | 0.56 % |
| Ē•••• Z•••• | 0.56 % |
| D•••• J•••• | 0.54 % |
| V•••• K•••• | 0.53 % |
| A•••• V•••• | 0.53 % |
| I•••• M•••• | 0.5 % |
| V•••• J•••• | 0.49 % |
| I•••• B•••• | 0.47 % |
| V•••• V•••• | 0.47 % |
| E•••• B•••• | 0.46 % |
| E•••• J•••• | 0.45 % |
| D•••• K•••• | 0.45 % |
| L•••• V•••• | 0.43 % |
| O•••• B•••• | 0.42 % |
Patiesie labuma guvēji (1)
| Persona | Valstspiederība | Reģistrēts |
|---|---|---|
| Z•••• B•••• | LV | 27.07.2018 |
Notikumi
| Datums | Notikums |
|---|---|
| 28.05.2026 | Iesniegts gada pārskats — Annual Report 2025 filed |
| 16.12.2025 | Dalībnieku izmaiņas |
| 16.12.2025 | Dalībnieku izmaiņas |
| 16.12.2025 | Dalībnieku izmaiņas |
| 16.12.2025 | Dalībnieku izmaiņas |
| 16.12.2025 | Dalībnieku izmaiņas |
| 16.12.2025 | Dalībnieku izmaiņas |
| 16.12.2025 | Dalībnieku izmaiņas |
| 12.12.2025 | Amatpersonu izmaiņas |
| 02.09.2025 | Komercķīlas izmaiņas |
| 06.06.2025 | Iesniegts gada pārskats — Annual Report 2024 filed |
| 14.05.2025 | Dalībnieku izmaiņas |
| 14.05.2025 | Dalībnieku izmaiņas |
| 14.05.2025 | Dalībnieku izmaiņas |
| 03.03.2025 | Reģistrēta komercķīla |
| 03.03.2025 | Komercķīlas izmaiņas |
| 09.01.2025 | Dalībnieku izmaiņas |
| 09.01.2025 | Dalībnieku izmaiņas |
| 09.01.2025 | Dalībnieku izmaiņas |
| 09.01.2025 | Dalībnieku izmaiņas |
Publisko iepirkumu līgumi
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "PENKULE" kopš 2013. gada ieguva 2 iepirkuma līgumus par 19 220 €.
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "PENKULE" kopš 2014. gada piešķīra 5 iepirkuma līgumus par 1 538 882 €.
Datu avots: Iepirkumu uzraudzības biroja (IUB) atvērtie dati, atjaunoti 06.11.2026.
Pilns profils ar kredītreitingu, komercķīlu reģistru, maksātnespējas datiem un dokumentiem: https://entio.lv/company/45103000911/penkule