Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Sporta Braucieni"

Reģistrācijas numurs 50103312271 · Aktīvs · Sabiedrība ar ierobežotu atbildību

Pamatinformācija

Statuss
Aktīvs
Reģistrēts
06.08.2010
Juridiskā forma
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību
Juridiskā adrese
Debess iela 4, Rāmava, Ķekavas pag., Ķekavas nov., LV-2111, LV-2111
Nozare (NACE)
7911 — Ceļojumu biroju darbība
PVN maksātājs
Nē
Apmaksātais pamatkapitāls
EUR 1 423 (no 20.07.2016)
Reģistrētais pamatkapitāls
EUR 2 846 (no 20.07.2016)
Nodokļu parāds
Ir (neliels) (pārbaudīts 23.09.2026)
Aktīvas komercķīlas
Nav
Riska pazīmes
4
UR ieraksts mainīts
11.07.2019
UR dati saņemti
22.06.2026

Finanšu rādītāji

GadsApgrozījumsPeļņa / zaudējumiPašu kapitālsDarbinieki
20220 €-69 €-519 €1
20210 €-68 €-450 €1
20200 €-70 €-382 €0
20190 €-50 €-312 €0
20180 €-50 €-262 €0
20170 €-65 €-212 €0
20160 €-298 €-147 €0
20150 €—151 €0
20140 €—443 €0
20130 €—566 €0
20122 420 €—656 €0
201126 144 €—-401 €2

Īpašnieki (7)

DalībnieksDaļa
I•••• K••••60 %
L•••• G••••10 %
E•••• B••••10 %
M•••• K••••5 %
Ž•••• K••••5 %
M•••• B••••5 %
I•••• K••••5 %

Patiesie labuma guvēji (1)

PersonaValstspiederībaReģistrēts
I•••• K••••LV11.07.2019

Notikumi

DatumsNotikums
31.07.2025Nodokļu parāds — Tax debt recorded (€783)
12.02.2024Iesniegts gada pārskats — Annual Report 2022 filed
25.08.2022Iesniegts gada pārskats — Annual Report 2021 filed
03.08.2021Iesniegts gada pārskats — Annual Report 2020 filed
01.02.2021Iesniegts gada pārskats — Annual Report 2019 filed
01.02.2021Iesniegts gada pārskats — Annual Report 2018 filed
07.11.2020Iesniegts gada pārskats — Annual Report 2017 filed
07.11.2020Iesniegts gada pārskats — Annual Report 2016 filed
14.09.2020Iesniegts gada pārskats — Annual Report 2015 filed
14.09.2020Iesniegts gada pārskats — Annual Report 2014 filed
06.09.2020Iesniegts gada pārskats — Annual Report 2013 filed
29.08.2020Iesniegts gada pārskats — Annual Report 2012 filed
29.08.2020Iesniegts gada pārskats — Annual Report 2011 filed
11.07.2019Dalībnieku izmaiņas
20.07.2016Pamatkapitāla izmaiņas — Paid-up capital: LVL 1 000 → EUR 1 423
20.07.2016Pamatkapitāla izmaiņas — Registered capital: LVL 2 000 → EUR 2 846
06.08.2010Amatpersonu izmaiņas
06.08.2010Amatpersonu izmaiņas
06.08.2010Amatpersonu izmaiņas
06.08.2010Amatpersonu izmaiņas

Uzņēmumi tajā pašā adresē (2)

Pilns profils ar kredītreitingu, komercķīlu reģistru, maksātnespējas datiem un dokumentiem: https://entio.lv/company/50103312271/sporta-braucieni